Nr katalogowy: 1102

M. WOJTKIEWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 1102

Kwiaty w wazonie, 1932

olej, tektura; 52 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: M Wojtkiewicz / 1932