Nr katalogowy: 1117

Eduard von HAGEN (1834-1909)

Nr katalogowy: 1117

Portret dziewczynki w różowej sukience

olej, płótno dublowane, 65,5 x 48 cm;
sygn. p. g.: E. v. Hagen 1889