Nr katalogowy: 1125

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 1125

Motyw z Krosna, 1940

olej, sklejka; 42 x 57,7 cm;
sygn. p. d.: Butytir? Emil Krosno 1940