Nr katalogowy: 1118

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1118

Pejzaż z dwoma drzewami

olej, papier naklejony na płótno;
19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. słaboczytelnie