Nr katalogowy: 1107

Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 1107

Nad czerwoną strugą

olej, płótno; 45 x 50 cm;
w załączniku odwrocie oprawy z nalepką z TPSP
w Krakowie z informacją o pracy i autorze
Cena sprzedaży 1 000 zł