Nr katalogowy: 109

Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

Nr katalogowy: 109

Góralska dziewczyna

pastel, papier; 49 x 32 cm (w swietle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski (przed konserwacją)