Nr katalogowy: 153

Jerzy KOSSAK (1886-1955) i pracownia

Nr katalogowy: 153

Napad wilków, 1945

olej, tektura; 37 x 52 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1945;
Cena oferowana 5 200 zł