Nr katalogowy: 133

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 133

Martwa natura

olej, sklejka, 60,8 x 48,5 cm;
dedykacja autorska p. g. oraz sygnatura: T. Cybulski