Nr katalogowy: 113

M. DEMCZUK (XX w.)

Nr katalogowy: 113

Dom przy ul. Gęsiej w Warszawie, 1932

kredka, akwarela, gwasz, papier;
45,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);