Nr katalogowy: 120

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 120

Martwa natura z dzbanem i cytrynami, 1957

akwarela, papier; 58,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1957 (ołówkiem)