Nr katalogowy: 107

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 107

Dysputa, 1818 (?)

pastel, papier; 88 x 69 cm
sygn. u dołu (na kartce) …/ fecit/ 1818?