Nr katalogowy: 125

Zygmunt GLINICKI (1898-1940)

Nr katalogowy: 125

Martwa natura z cytryną, 1924

olej, płótno; 93,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. GLINICKI 1924