Nr katalogowy: 147

Krystyna WRÓBLEWSKA (1904-1994)

Nr katalogowy: 147

Portret kobiety, 1942

olej, płyta, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kr. Wróblewska 1942