Nr katalogowy: 111

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 111

Projekt dekoracji ściennej ze Zmartwychwstałym Chrystusem

gwasz na podrysowaniu ołówkiem, tektura fakturowana;
49,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Mehoffer (przed konserwacją)
Cena oferowana 5 000 zł