Nr katalogowy: 114

M. DEMCZUK (XX w.)

Nr katalogowy: 114

Ulica Łucka w Warszawie, 1932

akwarela na podrysowaniu czarną kredką, papier;
48,5 x 64,5 cm (w świetle oprawy);