Fedor Ivanovic ZACHAROV (1882-1968)

165
Roztopy olej, tektura fakturowana; 25 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Fedor Zacharov (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Nikolaj Nikanorovich DUBOVSKOIJ (1859-1918)

166
Skały, 1906 olej, płótno; 12 x 18 cm;
sygn. na odwrocie (cyrylicą) N. Dubovskoj / 1906
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Vasiliy Ivanovich YEFREMOV (1894-1986)

167
W pracowni artysty, 1980 olej, płótno, 19 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. cyrylicą: EI - 80
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

168
Portret damy z różą olej, płótno; 63 x 51 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

169
Portret damy olej, płótno; 94 x 74 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Wojciech POZIEMSKI (czynny XVIII w.)

170
Święty Wincenty Ferreriusz, 1763 olej, płótno; 112 x 78 cm;
sygn. wraz z opisem u góry: S. VINCENTIUS
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Stefan MAULTZ (XIX/XX w.)

171
Chrystus Ukrzyżowany z Arma Christi, 1911 olej, płótno; 67,5 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: ST MAULTZ
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

172
Zdjęcie z krzyża olej, płótno naklejone na deskę,
56 x 42 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 4 200 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

173
Anioł ze sceny Zwiastowania olej, płótno dublowane;
46 x 36 cm (wycięty z większej całości)
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

174
Młody Jan Chrzciciel z barankiem olej, płótno naklejone na deskę;
110 x 79 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

1101
Przedwiośnie olej, tektura; 23 x 35 cm;
sygn. l. d.: Niżyński M.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Teodor GROTT (1884-1972)

1102
Capri, 1908 olej, tektura; 21 x 29 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Teod. Grott 908./ Capri.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

1103
Para portretów olej, tektura; 33,5 x 28,5 cm
oraz 36,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław WISZNIEWSKI (1936-2016)

1104
Pejzaż z zabudowaniami olej, płótno; 57 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: St. Wiszniewski / 66
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Irena KNOTHE (1903-1987)

1105
Róża akwarela, papier; 30,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: IKnothe
Cena wywoławcza. 700 zł

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA (1901-1979)

1106
Plaża olej, tektura; 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Dziurzyńska-Rosińska
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Malarz nieokreślony rosyjski (XIX/ XX w.)

1107
Pejzaż nadrzeczny olej, płyta; 45 x 60 cm;
sygn. l. d. cyrylicą słaboczytelnie
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.?)

1108
Przy stole olej, płótno dublowane; 23 x 21 cm;
poniżej na ramie plakietka: E. van Heemskerk
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk SAJDAK (1905-1995)

1109
Słoneczniki olej, płótno; 50,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Halina CIEŚLIŃSKA-BRZESKA (1923-2004)

1110
Kwiaty w wazonie - Imieninowy bukiet olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska,
data i opis p. d.: 1908 / Kraków
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony(XIX/XX w.)

1111
Martwa natura olej, tektura;
33 x 30 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 800 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

1112
Motyw z małego miasta olej, płyta; 29 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. KRYCH (końcówką pędzla)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

1113
Pejzaż z sosnami olej, tektura; 33,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
Cena wywoławcza. 4 000 zł

WIKTOR KORECKI (1890-1980)

1114
Pejzaż zimowy olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 4 800 zł

ERICH MULLER (XIX/XX W.)

1115
Zaułek, 1914 olej, płótno; 70,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Erich Muller 1914.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

201
Popiersie kobiety brąz, alabaster, kamienna podstawa,
wys. 16 cm; Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Johann Heinrich VON DANNECKER (1758-1841)-wg

202
Ariadna na panterze alabaster, 23 x 20 x 18 cm.
Kopia, koniec XIX - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jacek PUGET (1904-1977)

203
Kot gips patynowany na brązowo, wys. 14,5 cm;
sygn z tyłu: J PUGET
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk KUNA (1879-1945)

204
Głowa kobiety marmur; ok.: 38 x 35 x 20 cm;
sygn. z tyłu: H. KUNA
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Julius Paul SCHMIDT-FELLING (1835-1920)

205
Oszczepnik brąz patynowany, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 37 cm.
sygn. na brązowej podstawie: Schmmidt - Felling
Cena wywoławcza. 2 300 zł

206
Scena figuralna brąz, 56 x 51 x 26 cm.
Francja, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Sylvain KINSBURGER (1855-1935)

207
Kosiarz brąz patynowany, wys. całkowita: 77,5 cm;
sygn. na podstawie
Cena wywoławcza. 23 000 zł

208
Postać Merkurego brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita: 44 cm;
Paryż, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Zygmunt BIENIULIS (1926-2008)

209
Partyzant, 1946 brąz patynowany, 28 x 16 x 10 cm;
sygn. i dat. z tyłu: Z. Bieniulis 46
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Serge ZELIKSON (1890-1966)

210
Modlący się Chrystus brąz patynowany, wys. 28,5 cm;
sygn. na brązowej podstawie: S. Zelikson
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Ernst SEGER (1868-1939)

211
Salome, ok. 1915 brąz patynowany, wys. 49 cm;
sygn. na okrągłej podstawie: SEGER ERNST
Cena wywoławcza. 15 000 zł

C. ARRIER (XIX w.)

212
Bachantka brąz patynowany, kamienna zielonkawa podstawa,
wys. całkowita 47 cm;
sygn. na krawędzi rzeźby: C. ARRIER
Cena wywoławcza. 2 800 zł

213
Rzeźba gabinetowa w stylu art déco stop metali, onyx, podstawa marmurowa;
30 x 65 x 9,5 cm;
sygn. na podstawie, z tyłu: Longfils
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Antonina JULSKA (XIX/ XX w.) - projekt

214
Popiersie mężczyzny L. KRANC (XIX/ XX w.) - odlew
brąz, wys. 55 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

215
Święta drewno polichromowane, wys. 70 cm
Małopolska, XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

216
Figura świętego - Święty Jan? drewno polichromowane, wys. 28,5 cm;
Małopolska, XVIII w.?
Cena wywoławcza. 2 500 zł

217
Król drewno polichromowane, złocone, wys. 83 cm;
Polska?, XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

218
Chrystus Ukrzyżowany drewno, ślady polichromii, wys. 50 cm;
Małopolska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan ŻAROFFE (1888-1952)

219
Głowa Chrystusa, 1937 drewno, 32 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŻAROFFE / KRYNICA 1937
Cena wywoławcza. 10 000 zł

1201
Głowa młodego mężczyzny terakota szkliwiona; drewno czernione;
wys. 18,5 cm, podstawa 11,8 x 9,2 cm.
Niemcy, monogramista „AH”, 1938.
Cena wywoławcza. 600 zł

Kazimierz CHUDZIŃSKI [Chodziński] (1861-1921)

1202
Plakieta z głową kobiety brąz, odlew patynowany; 23 x 17,5 c.
Austro-Węgry (obecnie Czechy),
Ungarisch Hradisch (Uherské Hradište), 1915.
Cena wywoławcza. 950 zł
Cena oferowana 850 zł

Marta SPODAR - kompozycja, odbijał - A. MITKA

301
Kapliczka przydrożna na drzewie, 2014 fotografia w technice gumy dwuchromianowej, papier;
36,5 x 48,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk HERMANOWICZ (1912-1992)

302
Konie fotografia czarno-biała, brom, papier; 11,7 x 17,2 cm;
na odwrocie pieczątka autorska oraz napis:
Cena wywoławcza. 700 zł