Nr katalogowy: 212

C. ARRIER (XIX w.)

Nr katalogowy: 212

Bachantka

brąz patynowany, kamienna zielonkawa podstawa,
wys. całkowita 47 cm;
sygn. na krawędzi rzeźby: C. ARRIER