Nr katalogowy: 167

Vasiliy Ivanovich YEFREMOV (1894-1986)

Nr katalogowy: 167

W pracowni artysty, 1980

olej, płótno, 19 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. cyrylicą: EI - 80