Nr katalogowy: 1103

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1103

Para portretów

olej, tektura; 33,5 x 28,5 cm
oraz 36,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie