Nr katalogowy: 166

Nikolaj Nikanorovich DUBOVSKOIJ (1859-1918)

Nr katalogowy: 166

Skały, 1906

olej, płótno; 12 x 18 cm;
sygn. na odwrocie (cyrylicą) N. Dubovskoj / 1906