Nr katalogowy: 170

Wojciech POZIEMSKI (czynny XVIII w.)

Nr katalogowy: 170

Święty Wincenty Ferreriusz, 1763

olej, płótno; 112 x 78 cm;
sygn. wraz z opisem u góry: S. VINCENTIUS