Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK

303
Uderzenie młotem, 1985 fotografia czarno-biała, brom, papier;
18 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

304
Abstraction on a body, 1984 fotografia czarno-biała, brom, papier;
27,5 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena oferowana 1 500 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

305
Lihonfleur, 1965 litografia, papier; 61 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
50 x 71 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

306
Wspaniały Manhattan, 1964 litografia, papier; 62,5 x 77 cm (wymiar arkusza);
49 x 64,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

307
Zwycięstwo, 1985 sucha igła, papier; 63 x 49 cm (odcisk płyty),
74 x 54 cm (wymiar w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

308
Szałas, 1987 litografia, karton,
54,5 x 70,6 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

309
Schronisko 1, 1973 litografia, karton,
70,5 x 54,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

310
Monotypia +, 2010 monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar papieru),
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

311
Enigmatic figure, 2002 mieszana technika graficzna, papier;
32,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

312
Posta, lata 60. XX w. tusz, papier milimetrowy,
40,1 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)

313
Portret mężczyzny w turbanie, 1975 tusz, piórko, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kochanej Żeni / Kulisiewicz 1975
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł

Jan Marcin SZANCER (1902-1973)

314
Ilustracja XIV do „Don Kichota z La Manczy”, 1946 tusz, piórko, papier; 33 x 27,5 cm (wymiar arkusza),
27 x 19 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

315
Erotyk, 1958 ołówek, papier; 30 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ 58
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1301
Monotypia +, 2012 monotypia, papier; 61,5 x 46,5 cm (wymiar papieru), 46 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płó
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

1302
Z głowy J. S., 2014 4 rysunki we wspólnej oprawie;
piórko, ołówek, technika mieszana, papier, 40 x 63 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

1303
Enigmatic landscape III, 2001 mieszana technika graficzna, papier; 33 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn, dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P "ENIGMATICLANDSCAPE III" Y Kachmar - 01
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marta SPODAR- kompozycja, odbija - A. MITKA

1304
Kapliczka przydrożna, 2014 fotografia w technice gumy dwuchromianowej, papier, 36,5 x 48,7 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Marta Spodar / 2014, na odwrocie w p. d.: pieczątka w
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan NOWAK (ur. 1939)

1305
Katowice VII akwaforta, akwatinta, papier, 24,7 x 32,3 cm (odcisk płyty), 27,9 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Nowak 1984 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 900 zł

Joanna GAŁECKA (ur. 1963)

1306
Migracje I, 2015 drzeworyt, papier ryżowy, 32,2 x 82,5 cm (wymiar odbitki);
46 x 94 cm (wymiar papieru);
Cena wywoławcza. 800 zł

401
Ilustracja do „Baśni o Szklanej Górze”, przed 1972 tusz, akwarela, papier; 38 x 25,5 cm (wymiar arkusza),
32 x 21 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

402
Odpoczynek pod drzewem - ilustracja tusz, akwarela, papier; 38 x 25,5 cm (wymiar arkusza),
31 x 21 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

403
Kryształ (Maczuga), 1965 technika mieszana, papier; 63 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 15. VIII 65 / Marian Konarski
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

404
Księżycowy pejzaż - Wizerunek własny artysty, 1951 gwasz, papier; 54,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Konarski 51
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

405
Projekt scenograficzny do sztuki „Król Edyp” I, 1967 technika mieszana, collage, karton; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Edyp XI. 67.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

406
Projekt scenograficzny do sztuki „Król Edyp” II, 1967 technika mieszana, collage, karton; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: XI. 1967 - A. Majewski;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

407
Kompozycja olej, tektura; 30,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Tarasin
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

408
Łąka, 1968 olej, płótno; 73,5 x 93 cm;
sygn., dat i opis na odwrocie: Sempoliński '68 / Łąka / 3. 72,5 x 92 cm
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

409
Zwielokrotniona, 1968 olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski /
Cena wywoławcza. 40 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

410
Negro Spirituals, 1988 olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska;
Cena wywoławcza. 160 000 zł
Cena oferowana 110 000 zł

Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)

411
Nowa struktura, 2016 akryl, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JWyżykowski / Nowa struktura / 2016
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Marian POŹNIAK (ur. 1928)

412
Obraz 72 technika własna (gips, farby); sklejka;
42,5 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

413
Wahadło, 1961 olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis: BOGUSZ / MARIAN / 1961 / 100 X 1.30 / "WAHADŁO" / wł prof / Walicki
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

414
Taniec życia - tryptyk, 1994 akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości),
197x147 cm (wymiar każdej części);
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

415
Głowa, 1959 olej, płótno; 81,5 x 65 cm; sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Karol WIECZOREK (ur. 1949)

416
Dziewczynka z czerwonym kwiatem, 1976 olej, płótno; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Karol Wieczorek 76
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

417
Interwencja - blue scotch technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska; 62 x 54,5 cm;
na odwrocie naklejka z napisem maszynowym: Edward Krasiński
Cena wywoławcza. 40 000 zł
Cena oferowana 34 000 zł

Edmund BURKE (1912-1999)

418
Spłoszone łabędzie, 1990 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Burke
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

419
Ogród czerwony, 1980 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 80
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Feliks KRASSOWSKI (1895-1967)

420
Pejzaż olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Feliks Krassowski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Elżbieta WYROŻEMSKA (1921-1991)

421
Po wernisażu, 1988 olej, płótno; 116 x 92 cm;
sygn. l. d.: E. Wyrożemska 88
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

422
Magnolie, 1998 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

1401
Kompozycja prostokątna technika mieszana (tusz, pędzel, olej), papier; 72,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

1402
Kompozycja z tkaniną, 1963 collage, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 63
Cena wywoławcza. 600 zł

1403
Kompozycja z Papier-mâché 1962 collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62
Cena wywoławcza. 600 zł

1404
Kompozycja czarna, 1964 collage, papier; 26,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 64
Cena wywoławcza. 400 zł

Janusz WILDEN (1906-1991)

1405
Martwa natura olej, płótno; 65 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wilden 58
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Janusz TREIT (ur. 1969)

1406
Kobieta w mieście olej , płótno; 120 x 100 cm;
sygn. z lewej: Treit
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Janusz TREIT (ur. 1969)

1407
Kameleon, 2011 olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. l. g.: Treit /2011
Cena wywoławcza. 1 800 zł