Nr katalogowy: 1107

Malarz nieokreślony rosyjski (XIX/ XX w.)

Nr katalogowy: 1107

Pejzaż nadrzeczny

olej, płyta; 45 x 60 cm;
sygn. l. d. cyrylicą słaboczytelnie