Nr katalogowy: 172

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 172

Zdjęcie z krzyża

olej, płótno naklejone na deskę,
56 x 42 cm
Cena oferowana 4 200 zł