Nr katalogowy: 174

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 174

Młody Jan Chrzciciel z barankiem

olej, płótno naklejone na deskę;
110 x 79 cm;
Cena oferowana 3 800 zł