Nr katalogowy: 171

Stefan MAULTZ (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 171

Chrystus Ukrzyżowany z Arma Christi, 1911

olej, płótno; 67,5 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: ST MAULTZ