Grażyna TOMASZEWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy1408
Tango - Para, 2005
akryl, płyta; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opis przy prawej krawędzi: TANGO G.TOMASZEWICZ'05
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Krzysztof DUDZIŃSKI [KA DEE] (ur. 1953)
Nr katalogowy1410
Bukiet kwiatów, 2016
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee16
sygn. i dat. p. d.: KaDee16
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy1412
Zwierzak czerwony, 1963
olej, płótno; 60 x 81,5 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy: 1963 WACŁAW KONDEK olej / płótno "Zwierzak czerwony"
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Maria HISZPAŃSKA NEUMAN (1917-1980)
Nr katalogowy1414
Kompozycja
tusz, papier, 43,8 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: [znak myszy] mysz / 1960
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy1416
Malarz z Witowa, 1996
technika mieszana, karton, 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ABAKO' 96
sygn. l. d.: ABAKO' 96
Cena wywoławcza.
900 zł
Grażyna KORPAL
Nr katalogowy1418
Ariadna
olej, płótno, 61,2 x 50,2 cm;
sygn. p. d.: GKorpal / 91
sygn. p. d.: GKorpal / 91
Cena wywoławcza.
800 zł
Edward DWURNIK (UR. 1943)
Nr katalogowy1420
Rypin, 2015
olej, płótno; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. u dołu: 2015 E. DWURNIK
Cena wywoławcza.
2 500 zł
601
Wazon dekoracyjny
szkło czerwone, przezroczyste, wielobarwne; wys. 31 cm;
Włochy, Murano, 2 poł. XX w.
Włochy, Murano, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
606
Karafka
szkło przeźroczyste, listra miodowa,
okucia srebrne pr. 800, wys. 23 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
608
Wazon
szkło warstwowe, kobaltowe i żółte,
częściowo przeźroczyste; wys. 16 cm;
Rosja?, XIX w.
Rosja?, XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
610
Siedząca kobieta w chuście (Murzynka?)
ceramika ze szkliwem brązowym półmatowym,
Czechosłowacja, Kravsko/ k Znojma, Keramicka
Tovarna Kocanda? , 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 100 zł
612
Myśliwy z psem i upolowanym jeleniem
porcelana biała; wys. 52 cm; Czechy, Duchcov,
Maufaktura Porcelany Royal Dux Bohemia AG,
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
4 200 zł
615
Dziewczyna karmiąca kury
porcelana, wys. 12 cm; Miśnia, model Johanna
J. Kaendlera (1706-1775)? z 2 poł. XVIII w.,
XIX/XX w. - XX w.
XIX/XX w. - XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 100 zł
616
Pan i nimfa (Selene?)
Włochy - Neapol (Capodimonte)? lub Niemcy
- Rudolstadt ?, kon. XIX w. - XIX/XX w.,
wg rzeźby Claude’a Michela Clodiona (1738-1814)
Cena wywoławcza.
2 500 zł
621
Wazon z fantastycznymi ptakami i kwiatami
Chiny lub naśladownictwo europejskie ?,
XVIII/XIX w. - XIX w.
XVIII/XIX w. - XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
624
Para postumentów - stołków ogrodowych?, z dekoracją ornamentalno - roślinną
majolika, wys.55 m, nieustalona wytwórnia
europejska - Anglia?, Belgia? , XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 700 zł
1602
Wazon z „rogami”
szkło dmuchane, przeźroczyste, żółte,
wewnątrz lazurowane rubinowo; wys. 23,6 cm;
Włochy, Murano, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
500 zł
1604
Paterka w kształcie muszli
szkło dmuchane, przeźroczyste, wys. 7,5 cm;
Włochy, Murano, lata 50-60.XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł