Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

422
Martwa natura z pomarańczami olej, płótno; 74 x 100,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

423
Akt leżący, 1953 olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI; datowany p. d.: 1953.-
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena oferowana 1 700 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

424
Dziecięce zabawy z konikiem, 1995 olej, płótno; 101 x 81 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1926)

425
Wenecja-Canale Grande II, 1982 akryl, płótno; 81,4 x 54,4 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. A. SADOWSKI / 1982;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

426
Zwątpienie Chopina - Opus 2016 - "Rzeczpospolita", 2016 akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opis u dołu: Zwątpienie Chopina opus 2016 "Rzeczpospolita" Zdzisław Otello Horodecki 2016;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

427
Taniec, 2009 olej, płótno; 70 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI 09;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Witold POPIEL (ur. 1977)

428
Utu i Manna, 2015 olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

1401
Z cyklu: Drzewa, 2016 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie na blejtramie: PATALAS K. 2016 z cyklu drzewa
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ryszard RAJSKI (1926-2016)

1402
Nokturn, 1959 gwasz, papier; 11,5 x 17 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: R Rajski / Zakopane 59
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

1403
Wesele 1984-88 gwasz, płyta; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. LACHUR 88
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

1404
2014 VIIA, 2014 technika własna, 110 x 40 cm;
sygn. po lewej na dole: LTS'14 VIIB L. Tadeusz Serafin
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Radwan PĄKOWSKI (ur. 1932)

1405
Kompozycja olej, płótno; 55 x 55 cm;
sygn. p. d.: RP / 74
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

1406
Wędzarnia ryb ołówek, akwarela, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza. 650 zł

Karol CHROBAK

1407
Czekając nocą olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Karol Chrobak 85
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

1408
Akt, 2003 pastel, papier; 41 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: MARKUNAS 2003
Cena wywoławcza. 700 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

1409
Kompozycja, 2011 technika własna, grafika, gwasz, pastel, papier; 70 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Finke W. / 11
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)

1410
Komp. figuralna - 7 JUNI 2010. ELTMANN tusz, tempera, papier; 31,9 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ryszard Opaliński / 7. Juni 2010 Eltmann.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)

1411
Ny breakfast, 2013 olej, płótno; 81,2 x 65 cm;
sygn. i dat p. d.: AG. PRAXMAYER / 2013
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Władysław KLIMKIEWICZ

1412
Jagnięcy Szczyt z doliną, 1957 olej, tektura; 68 x 53 cm;
sygn., data i tytuł l. d.: Klimkiewicz Wł. 1957. / Jagnięcy
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Karol PUSTELNIK (1918-2010)

1413
Pejzaż z ptakami akwarela, papier; 39,3 x 49,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Karol Pustelnik
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

1414
Nadzieja olej, płótno; 56 x 36 cm;
sygn. na górnym krzyżu: allan 80
Cena wywoławcza. 950 zł

Jan CHRZĄSZCZ (ur. 1944)

1415
Mezalians, 1977 olej, płótno; 50 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: J. CHRZĄSZCZ / 1977
Cena wywoławcza. 800 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1416
Bez tytułu (76), 1990 akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '90
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

1417
Rypin, 2015 olej, płótno; 30 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

1418
Brodnica, 2015 olej, płótno; 30 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

502
Pancerz (Cuirasse) brąz patynowany, na podstawie z czarnego granitu,
wys. całkowita 14 cm, szer. 8 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Kajetan KOSIŃSKI

1501
Postacie plakieta - gips patynowany; 47,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: iKos
Cena wywoławcza. 900 zł

Sławomir MICEK (ur.1956)

1502
Postać z uniesionymi rękami rzeźba w brązie, podstawa z kamienia; wys. całkowita: 41,5 cm;
sygn. u dołu: S. MICEK
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Artysta nieokreślony(XX w.)

1503
Akty w pejzażu plakieta - mosiądz; 32 x 45,3 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: nieczytelnie
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony (XX w.)

1504
Głowa mężczyzny płyta drzeworytnicza; 17,5 x 17,2 x 2 cm;
płyta uszkodzona - pęknięta na dwie części
Cena wywoławcza. 800 zł

601
Patera okrągła szkło uranowe, opalizujące, trawione,
o żółtawej barwie na krawędzi, średn.: 29,5 cm
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

602
Wazon szkło opalizujące, warstwowe, przezroczyste i białe;
wys. 18,5 cm;
Czechy, w typie Loetz, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Wazonik Francja, Nancy, firma Daum, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

604
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

605
Talerz dekoracyjny z bukietem kwiatów polnych porcelana, farby naszkliwne, ślady złoceń;
średnica 28,3 cm.
Miśnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

606
Zespół naczyń z plastycznymi różami: lichtarz, puszka i misa-patera Niemcy, Volkstedt, Porzellanfabrik Kar Ens (zał. 1898),
okres międzywojenny lub powojenny
Cena wywoławcza. 1 500 zł

607
Para talerzy serwisowych z dekoracją kwiatową porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Berlin , Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

608
Koszyczek wyplatany porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
wys. 3,3 cm, 15 x 10,5 cm;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

609
Trzy tańczące dziewczynki - Maientanz (Taniec majowy) Niemcy, Selb, Fabryka Porcelany Lorenz
Hutschenreuther, model Karla Tuttera (1883-1961)
nr 1624, okres powojenny - lata 1946-1948.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

610
Przyklękająca tancerka - Tango I Niemcy, Selb (Bawaria) wytwórnia Rosenthal,
model Lore Friedrich - Gronau (1908-2002)
nr 1772 z 1947 roku, lata 40./50. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

611
Cietrzew Niemcy, Volkstedt, Porzellanfabrik Kar Ens (zał.1898),
okres międzywojenny?
Cena wywoławcza. 2 500 zł

612
Figura niedźwiedzia polarnego Dania, Kopenhaga, fabryka porcelany J. Bing & F.
Grondahl (zał.1853), model Nielsa Nielsena (1872-1921),
2 ćw. - 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

613
Para wazonów z gałązkami kwiatowymi Niemcy, Bonn, Steingutfabrik und Kunsttopferei
Franz Anton Mehlem; oferowane wazony z lat
ok. 1880-1896
Cena wywoławcza. 6 500 zł

614
Talerz - patera w oprawie metalowej, z popiersiem Marii Antoniny (?) Francja, Sevres (porcelana), 1857,
miniatura i oprawa mosiężna - wykonane
poza wytwórnią
Cena wywoławcza. 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł

615
Para kandelabrów czteroświecowych, z postaciami alegorycznymi porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
wys. 47-47,5 cm;
Miśnia, ok. 1850-1860
Cena wywoławcza. 16 000 zł

616
Żardiniera neorenesansowa Włochy, Neapol, Gaetano Battaglia,
Raffaele Mosca e C., 1850-1855
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

617
Wazon z egzotycznymi ptakami Austria (Czechy), Turn (Teplitz), Imperial Ampora,
K. K. Privat Keramische Werke Riessner,
Stelmacher und Kessel (zał. 1892), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

618
Wazon dekoracyjny z motywem kandelabrowym i popiersiem w wieńcu Francja, Sevres?,
XIX w. - 1 połowa XIX w.?
Cena wywoławcza. 3 500 zł