Nr katalogowy: 426

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 426

Zwątpienie Chopina - Opus 2016 - "Rzeczpospolita", 2016

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opis u dołu: Zwątpienie Chopina opus 2016 "Rzeczpospolita" Zdzisław Otello Horodecki 2016;