Nr katalogowy: 1413

Karol PUSTELNIK (1918-2010)

Nr katalogowy: 1413

Pejzaż z ptakami

akwarela, papier; 39,3 x 49,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Karol Pustelnik