Nr katalogowy: 1401

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1401

Z cyklu: Drzewa, 2016

akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie na blejtramie: PATALAS K. 2016 z cyklu drzewa