Nr katalogowy: 423

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 423

Akt leżący, 1953

olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI; datowany p. d.: 1953.-
Cena oferowana 1 700 zł