Nr katalogowy: 1503

Artysta nieokreślony(XX w.)

Nr katalogowy: 1503

Akty w pejzażu

plakieta - mosiądz; 32 x 45,3 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: nieczytelnie