Nr katalogowy: 427

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 427

Taniec, 2009

olej, płótno; 70 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI 09;