Nr katalogowy: 1412

Władysław KLIMKIEWICZ

Nr katalogowy: 1412

Jagnięcy Szczyt z doliną, 1957

olej, tektura; 68 x 53 cm;
sygn., data i tytuł l. d.: Klimkiewicz Wł. 1957. / Jagnięcy
Cena sprzedaży 1 500 zł