Nr katalogowy: 424

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

Nr katalogowy: 424

Dziecięce zabawy z konikiem, 1995

olej, płótno; 101 x 81 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI