Nr katalogowy: 1406

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1406

Wędzarnia ryb

ołówek, akwarela, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JModzelewski