Nr katalogowy: 1411

Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)

Nr katalogowy: 1411

Ny breakfast, 2013

olej, płótno; 81,2 x 65 cm;
sygn. i dat p. d.: AG. PRAXMAYER / 2013