Fritz KOCHENDORFER (1871-1942)

202
Popiersie kobiety alabaster; wys. 17 cm;
sygn. z boku: Kochendorfer
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Henryk KUNA (1879-1945)

203
Głowa kobiety marmur; ok.: 38 x 35 x 20 cm;
sygn. z tyłu: H. KUNA
Cena wywoławcza. 15 000 zł

204
Figura świętego drewno; wys. 24 cm; XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

205
Matka Boża z Dzieciątkiem w typie Immaculata drewno polichromowane; wys. 27,5 cm;
nawiązanie do gotyckich figur Madonn, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

206
Pieta drewno polichromowane,
21 x 19 x 18 cm; XIX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

207
Aniołek drewno polichromowane, wys. 36 cm;
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł
Cena oferowana 1 300 zł

208
Chrystus drewno polichromowane, wys. 79 cm;
warsztat prowincjonalny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

209
Anioł grający na mandolinie drewno polichromowane, złocone; 86 x 40 cm;
XX w., w typie rzeźby barokowej
Cena wywoławcza. 4 700 zł

210
Madonna drewno polichromowane, wys. 100 cm;
warsztat prowincjonalny, małopolski?, XIX w.
Cena wywoławcza. 8 300 zł

211
Bachusek brąz patynowany, podstawa marmurowa;
wys. całkowita: 19 cm; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Franz IFFLAND (1862-1935)

212
Matka z dzieckiem metal; 14 x 14 x 18 cm;
sygn. z tyłu: F Iffland
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)

213
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi brąz patynowany, wys. 46 cm;
sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

214
Ojciec z synem brąz; wys. 10,5 cm;
napis. z tyłu: OBRY / CHOPPE; numer: 434
i oznaczenie w owalu CD
Cena wywoławcza. 1 300 zł

215
Popiersie dziecka brąz patynowany, kamienna podstawa,
32 x 31 x 13 cm;
napis z boku: DONATELLO
Cena wywoławcza. 10 000 zł

1201
Popiersie młodej kobiety marmur, alabaster;
wys. 31 cm, szer. 32 cm, głęb. 13,5 cm.
Europa Zachodnia, Włochy?; 3-4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

1202
Para wizerunków pasyjnych marmur, brąz i mosiądz srebrzony, miedź;
wys. 14,5 cm, podstawy 5 x 5 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

1203
Postać kobiety Zakopane, szkoła Antoniego Kenara, XX w.
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

303
Bagna, 1964 linoryt, papier;
57,3 x 63,5 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 300 zł

Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)

304
Kompozycja abstrakcyjna gofraż, szablon, papier kremowy;
28 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

305
Kompozycja geometryczna akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 11 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: L. Lewicki
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

306
Myśl akwaforta, sucha igła, papier; 9,5 x 8 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Henryk FEILHAUER (1942-1999)

307
Bez tytułu miedzioryt dwubarwny (sepia, brąz), papier;
15,5 x 12,5 cm (wymiar arkusza); 10,5 x 9,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 900 zł

Henryk FEILHAUER (1942-1999)

308
Matka Natura, 1998 miedzioryt, papier; 26,5 x 19,5 cm (wymiar arkusza);
21 x 15 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

309
Rafael - autoportret węgiel, karton jasnobrązowy; 19,5 x 26 cm;
sygn. i opis p. d.: RAFAEL S Ż
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

310
Autoportret, 1989 ołówek, papier; 36 x 26 cm (w wietle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: 13.12.89. E. D.; na rysunku dwa stemple.
Cena wywoławcza. 5 200 zł
Cena oferowana 4 300 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

311
Szkice, 1998 tusz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: F.B.S. 1698
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

312
Dokąd?, 1988 flamaster, pastel, papier;
28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Elżbieta KAMIEŃSKA-MRUSZCZAK (ur. 1967)

1301
Konstrukcje I i II - praca prac pastel, papier; 39,8 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: na jednej: E. Kamieńska M., na drugiej: E. Kamieńska Mruszczak
Cena wywoławcza. 1 500 zł

1302
Drzewa pastel, papier; 63,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Kamieńska-Mruszczak, opis l. d.: z serii "Drzewa"
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

1303
Dom akwaforta, sucha igła, papier; 14 x 12,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

1304
Półakt kobiety długopis niebieski, papier; 27,5 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

401
Martwa natura z wazonem i butelką pastel, papier ciemnoszary; 54 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: T
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Hans VANDERSTOK, XX w.

402
Port, 1957 pastel, papier jasnobrązowy;
34 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

403
Erotyk - dziewczyna i chłopak, 1974 olej, tektura; 24,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: SZ 74;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

404
Stojący akt w czerwonej chuście, 1942 pastel, karton; 34,3 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SZ 42
Cena wywoławcza. 7 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

405
Baśń 2, 1968 gwasz, papier; 33 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. Lenica
Cena wywoławcza. 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 800 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

406
Przedmioty, 1989 akwarela, papier; 25 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

407
Akt tyłem, 1966 olej, płyta; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: PODSADECKI (końcówką pędzla w farbie);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

408
Akt kobiety z wiankiem, 1966 olej, płótno naklejone na tekturę; 33,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1966 / PODSADECKIna
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 200 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

409
Z cyklu: Poliptyki, 1965 olej, płótno; 55,5 x 46 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza. 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

410
Notatki o sztuce nr 66, 1998 akryl, płótno; 33 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

411
Kompozycja 2 olej, płótno; 48 x 35 cm;
sygn. p. d.: Lenica
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

412
Plaża, 1987 olej, płótno naklejone na deskę;
39,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 130 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

413
Las, 1990 akryl, płótno; 118 x 118 cm;
sygn. p. d.: ĆWIERTNIEWICZ 90.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

414
Kompozycja żółta, l. 70 XX w. olej, płótno; 73,5 x 54 cm
sygn. p. d.: Lenica
Cena wywoławcza. 28 000 zł

GRUPA TWOŻYWO (rok powstania 1995)

415
Gdzie jest Nepal, 2009 olej, szablon, papier; 63,5 x 44 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: twożywo 8/2009 powtórzone na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wojciech SARNECKI (1948-2011)

416
Kompozycja z wiolonczelą, 2007 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI / 2007
Cena wywoławcza. 5 600 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

417
P-2015-3006, 2015 akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold - K. 15
Cena wywoławcza. 16 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł