Nr katalogowy: 306

Leopold LEWICKI (1906-1973)

Nr katalogowy: 306

Myśl

akwaforta, sucha igła, papier; 9,5 x 8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: L. Lewicki
Cena sprzedaży 1 000 zł