Nr katalogowy: 415

GRUPA TWOŻYWO (rok powstania 1995)

Nr katalogowy: 415

Gdzie jest Nepal, 2009

olej, szablon, papier; 63,5 x 44 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: twożywo 8/2009 powtórzone na odwrocie