Nr katalogowy: 410

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 410

Notatki o sztuce nr 66, 1998

akryl, płótno; 33 x 24 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite