Nr katalogowy: 408

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 408

Akt kobiety z wiankiem, 1966

olej, płótno naklejone na tekturę; 33,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1966 / PODSADECKIna
Cena oferowana 3 200 zł