Nr katalogowy: 409

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

Nr katalogowy: 409

Z cyklu: Poliptyki, 1965

olej, płótno; 55,5 x 46 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Cena oferowana 12 000 zł