Nr katalogowy: 407

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 407

Akt tyłem, 1966

olej, płyta; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: PODSADECKI (końcówką pędzla w farbie);