Nr katalogowy: 1303

Leopold LEWICKI (1906-1973)

Nr katalogowy: 1303

Dom

akwaforta, sucha igła, papier; 14 x 12,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: L. Lewicki
Cena sprzedaży 1 700 zł