Tadeusz KANTOR (1915-1990)

418
Informel, 1960 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor

*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite
Cena wywoławcza. 210 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

419
Ryby w koszyku, 1958 tempera olejna, sklejka; 31 x 41 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI p. d. data: VI * 1958 -
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

Maria WIĘCKOWSKA (1926-2010)

420
Drzewo, 2003 olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: Maria Więckowska
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Leszek DUTKA (1921-2014)

421
Martwa natura, 1956 olej, tektura; 57 x 72 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis autorski: LESZEK DUTKA/ “MARTWA NATURA”/ 1956
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959)

422
Niebiesko-zielony - z cyklu Nokturny, 2005 olej, płótno; 110 x 90 cm;
sygn. p. d.: B. Frankiewicz 2005
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

423
Budujemy dom, 1968 olej, płótno; 96,5 x 130,5 cm;
sygn. p. d. WODYŃSKI
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

424
Martwa natura olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Albin AMELIN (1902-1975)

425
Pod parasolami olej, płyta; 33 x 44 cm;
sygn. p. d.: Amelin
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

426
Na balkonie, 1999/2000 olej, płótno; 27 x 40 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

427
NYC - 11 września, 2003 tusz, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK 03 oraz napis: l. d.: NYC;
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 600 zł

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

428
Śp. Bogdan Włosik - Janek Wiśniewski, 1983 akryl, płótno; 46 x 38,5 cm;
napis autorski u góry: ŚP / BOGDAN WŁOSIK JANEK WIŚNIEWSKI;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Alina RACZKIEWICZ-BĘC (ur. 1958)

429
Madonna II, 2008 olej, płótno; 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. R. B.;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)

1401
Mędrzec VII, 2007 akryl, płótno naklejone na płytę;
149,2 x 74,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

1402
Tupan. 1986 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych '86
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

1403
Ekrany, 1985 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych 85
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

1404
Ogród dziecięcy, 2013 olej, płótno; 100,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

1405
Friends, 2011 kolaż olejny, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. KASPRZAK, opis l. g.: “FRIENDS”/ AK 2011
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

1406
Zabawki - Kolejka, 1965 olej, płótno; 57,5 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Z. HORODECKI / 65
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)

1407
Stary port, 2015 akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk Albin TOMASZEWSKI (1906-1993)

501
Kompozycja szklana forma leżąca, kształt obły;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 62 cm, szer. 57 cm
Cena wywoławcza. 4 800 zł
Cena oferowana 3 500 zł

502
Kompozycja dynamiczna kształt obły, wewnątrz formy szklane „żebrowanie”;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 58 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł

503
Kompozycja szklana w formie lampy oliwnej;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 46 cm
Cena wywoławcza. 3 200 zł

504
Kompozycja szklana w formie dwóch tafli szkła skierowanych ku górze;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 60 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

505
Kompozycja szklana kształt kulisty, zwężający się ku dołowi;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 65 cm
Cena wywoławcza. 4 700 zł

506
Rzeźba abstrakcyjna w formie kielicha;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 77 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł

507
Kompozycja szklana w kształcie zbliżonym do formy grzyba, wewnątrz „zakosy” szklane;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 55 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

508
Kompozycja szklana kształt nieregularny;
szkło żaroodporne, przezroczyste, wys. 56 cm; (podstawa częściowo ukruszona)
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Piotr ROMIŃSKI (ur. 1967)

509
Głowa, 2001 ceramika; wys. 39 cm;
sygn. z tyłu: PR 2001
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stanisław ZAGAJEWSKI (ok. 1927-2008)

510
Maska glina; 48 x 30 x 13 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Piotr ROMIŃSKI (ur. 1967)

511
Głowa, 2003 ceramika; wys. 32 cm;
sygn.: PR 2003
Cena wywoławcza. 2 600 zł

601
Szkatułka z miniaturami i złoceniami Francja (?), naśladownictwo Sevres,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

602
Wazka muszlowa z puttem Anglia, Longton (Staffordshire), wytwórnia
Moore Brothers - St. Mary’s Works,
ok. 1880-1902
Cena wywoławcza. 1 300 zł

603
Talerz z dekoracją kwiatową Miśnia, lata ok. 1760-1780,
malatura : XVIII/XIX w. - pocz. XIX w.
(inspirowana dekoracjami porcelany sewrskiej).
Cena wywoławcza. 1 900 zł

604
Chłopiec z zabawką - konikiem Miśnia, model z XVIII/XIX w. ,
realizacja XIX-wieczna
(w stylistyce Aciera i Schönheita?)
Cena wywoławcza. 4 500 zł

605
Wazon z ptakiem i kwiatami Śląsk lub Niemcy?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

606
Naczynie owalne (żardiniera?) z miniaturami z pejzażami nad wodą Nieokreślona wytwórnia europejska (Francja?, Belgia?),
2 poł. XIX w. - koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

607
Żardiniera z uchwytami - stworami morskimi sygn. wyciskiem: 106, kobaltem podszkl. 5.
Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska,
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

608
Bru^le parfum (kadzielniczka), z miniaturami a laWatteau Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
model z lat ok.1765-1770, realizacja z XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

609
Zespół naczyń huculskich Ukraina - Pokucie, wyroby ludowe
w tradycji huculskiej,
XX w. (okres powojenny?)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

610
Zestaw naczyń do raków (lub owoców morza) Śląsk, Świdnica, Majolika - und Steingutfabrik
R. M. Krauze, ok. 1882-1930
Cena wywoławcza. 1 100 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

611
Trzy wazony z dekoracją kobaltową kwiatową Holandia, Delft, XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

612
Wazon z kompozycją owocową wytwórnia nieokreślona ( Austria?, Czechy?),
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

1601
Wazon zielony, art-deco szkło bezbarwne, dmuchane w formę,
pokryte zieloną lazurą, wys. 22,7 cm,
Skandynawia?; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

701
Koszyczek plater nie cechowany;
Rosja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł
Cena oferowana 800 zł

702
Cukiernica plater cechowany;
Paryż, firma Christofle, II poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

703
Para świeczników dwuświecowych art deco plater cechowany; Warszawa, firma Norblin Ska,
projekt Leona Szacsznajdera ?, ok. 1935
Cena wywoławcza. 3 800 zł

704
Lustro toaletowe plater cechowany; Warszawa,
firma Norblin Ska, 1896 - ok. 1915
Cena wywoławcza. 2 800 zł
Cena oferowana 2 200 zł

705
Talerz dekoracyjny plater cechowany; Stany Zjednoczone,
Taunton, firma Redd and Barton, 1937
Cena wywoławcza. 2 600 zł