Nr katalogowy: 406

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 406

Przedmioty, 1989

akwarela, papier; 25 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89