Nr katalogowy: 305

Leopold LEWICKI (1906-1973)

Nr katalogowy: 305

Kompozycja geometryczna

akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 11 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: L. Lewicki
Cena sprzedaży 2 200 zł