Nr katalogowy: 417

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 417

P-2015-3006, 2015

akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold - K. 15
Cena oferowana 12 000 zł